KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12286033
nr 1228 6033
William Fleetwood
(1915-1993), Sverige
Pastell, Landskap med berg, Signerad. Motivet: 14x22
William Fleetwood, född i Stockholm 1915, död 1993, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:14:24
11/1 14:09:57
William Fleetwood
Läs mer om William Fleetwood